Proces v JTC

U nás v JTC sdílíme společný cíl, kterým je dosažení maximální spokojenosti našich klientů. K tomu směřujeme prostřednictvím aktivní a otevřené komunikace, stejně jako důslednosti, preciznosti a profesionality při naplňování stanovených cílů. Neustále se snažíme co nejlépe a nejefektivněji zhmotnit představy klienta do funkčního a nadčasového software, který bude plně odpovídat očekáváním.

KONZULTACE

Prvním krokem nadcházející spolupráce je osobní setkání, během kterého se snažíme plně porozumět individuálním požadavkům a cílům klienta. Otevřeně diskutujeme o vizích a představách a snažíme se poskytnout odborné rady a doporučení. Veškeré podněty a nápady pečlivě zpracováváme a začleňujeme do komplexní nabídky, která reflektuje individuální potřeby a požadavky každého klienta.

ANALÝZA

Každý začínající projekt se neobejde bez pečlivé a detailní analýzy, kdy vytváříme komplexní a podrobný plán projektu. Během tohoto procesu identifikujeme klíčové funkce a technologie, které budou implementovány. Stanovením jednotlivých kroků a cílů jsme schopni dosáhnout kvalitního finálního produktu, kterým je software, který splňuje nejen stanovené požadavky, ale je také efektivní a vyhovuje nejpřísnějším uživatelským potřebám.

GRAFICKÝ DESIGN

V našem týmu grafiků působí odborníci, kteří mají již několikaleté zkušenosti s tvorbou esteticky působivých a intuitivních designů uživatelských rozhraní. Naším hlavním zájmem je zajistit, aby vizuální stránka projektu nejen odpovídala identitě značky klienta, ale také nabízela optimální uživatelský zážitek díky pečlivě navrženým grafickým prvkům. Vždy se snažíme dosáhnout nejen vizuální atraktivity a nadčasovosti, ale také efektivity v rámci celého uživatelského prostředí.

VÝVOJ

Náš tým tvoří zkušení vývojáři, kteří se věnují transformaci nápadů do plně funkčních softwarů již mnoho let. Využíváme k tomu širokou škálu moderních technologií a programovacích jazyků, díky čemuž dosahujeme vysoké kvality výsledných produktů. Naším primárním cílem je vytvořit sofistikované a funkční řešení, ale zároveň zajistit škálovatelnost a bezpečnost našich produktů, aby byly plně připravené na aktuální ale i budoucí potřeby našich klientů.

ODEVZDÁNÍ

Po dokončení vývoje a pečlivém testování je software způsobilý pro předání klientovi. Při tom věnujeme zvláštní pozornost tomu, aby byl produkt plně připravený pro nasazení a fungování v praxi. Zejména pak dohlížíme na to, aby výsledný produkt splňoval všechna očekávání a požadavky klienta. Zakládáme si na kvalitě a bezpečnosti každého produktu, který vypustíme do světa.

PODPORA

Odevzdáním hotového softwaru naše práce rozhodně nekončí. Každému klientovi poskytujeme dlouhodobou technickou podporu a údržbu, aby naše produkty byly neustále způsobilé užívání. Naši klienti mají kdykoliv přístup k odborné pomoci při řešení případných technických nebo provozních otázek. V JTC děláme vše pro to, abychom zajistili výkonnost, bezpečnost a optimální funkčnost našich softwarů po celou dobu jejich fungování.